Atskats uz Mehu dienām 2017

No šī gada 20.aprīļa līdz 22.aprīlim Jelgavā norisinājās ikgadējais Mehu dienu pasākums un tajā šogad gana aktīvi piedalījās arī TDR komanda. TDR pārstāvētās disciplīnas bija nakts orientēšanās un dragreiss (Dāmu klase, līdz 2 litri turbo klase, virs 2 litri turbo klase).
Neliels ieskats sacensību norisē.Read More

2017 sezona vairs nav aiz kalniem

mk2
Ar ārkārtīgu nepacietību gaidām pirmo 2017.gada auto sezonas sākumu un informējam, ka pirmais pasākums, kurā tdr.lv komanda brauks noplūkt visus iespējamos laurus iiiiiiiirrrr…. MEHU DIENAS 2017….
Šobrīd tdr.lv bāzē iet ļoooti karsti, jo visi vīlē dīzeļus cik vien ir spēka (pačukstēšu, ka daži to dara pat dzīvoklī).
Par pašu pasākumu – tas notiks no 20.04.2017. – 22.04.2017. visiem labi zināmajā dragreisa galvaspilsētā – Jelgavā!
Gaidām paprāvu dīzeļgalvu pulku mūs atbalstīt. Un atcerieties – jūs esat par mums vai par zaudētājiem, citu variantu nav.

TDR.LV ālējas Speedgang.lv Pasākumā Ziemas dublis 2017.

dublisŠī gada 12.februārī apvienība Speedgang.lv organizēja ziemas pasākumu Ziemas Dublis 2017.

Šajā pasākumā aktīvi tika pārstāvēts arī TDR.lv (jāsaka, ka gana kupli – 8 mašīnu sastāvā). TDR.lv komanda startēja divās klasēs – AWD un Dāmu klasē. Ar godalgotām vietām šoreiz varam apsveikt:

  • Jukumu – trešā vieta AWD klasē
  • Rudzīti – otrā vieta Dāmu klasē.

Lepojamies un ceram uz jauniem panākumiem nākamajos pasākumos. Paldies Speedgang.lv par noorganizēto pasākumu.

TDR.LV pašauj vaļā AUTO TRAKS 2017 pasākumā

autotraksAr prieku paziņojam, ka tdr.lv šogad tika pārstāvēts arī ikgadējā AUTO TRAKS pasākumā. Dīzelistu godu šogad aizstāvēja Lamberts ar savu alternatīvo projektu Audi 80 Quattro (tiem, kuri mūs pazīst mazliet ilgāk ir jau skaidrs, ka šis auto ir turbo benzīnnieks ar izteiktu dīzeļa dvēseli un spītu).

Ar milzu lepnumu un prieku varam teikt, ka Lamberta Audi 80 aka Burbulis, aka Cūka braši uzbrauca Gaiziņa kalna slēpošanas trases augšā un tā nebija nejaušība, jo tas tika izdarīts abas divas reizes.

Šogad uz pasākumu tika braukts iegūt pieredzi, jo kas tāds tika darīts pirmo reizi, bet jau nākamgad brauksim pēc medaļām.

Sekojiet līdzi mūsu aktivitātēm un pievienojieties komandas izbraucieniem arī turpmāk, superīgi pavadītu laiku garantējam.

 

P.S. Neliels vizuālais ieskats AUTO TRAKS 2017 pasākumā iekš šī video https://www.youtube.com/watch?v=n1-IltDplyI

SABI Streetstock sezona sāksies augustā

a33Aprīļa pēdējā piektdiena ir laiks, kad jau tradicionāli tiek atklāta SABI Streetstock superlap un dragreisa sezona. Jau iestājoties siltākiem laikapstākļiem esam saņēmuši daudz zvanus un e-pastus ar jautājumiem par šīs sezonas plāniem. Tomēr šogad visiem Streetstock apmeklētājiem ir nedaudz jāpaciešas.

Līdzīgi kā iepriekšējā sezonā, tā pat arī šīs sezonas pirmajā daļā notiek pamatīgi Biķenrieku trases uzlabošanas darbi. Šoreiz darbi saistīt ar rallijkrosa trases izbūvi FIA PČ rallijkrosa sacensībām, kuras paredzētas šī gada rudenī. Rallijkrosa trasei tiks izmantotas jau esošās trases ovāla un kartinga trases daļas, atsevišķas daļas tiks uzlabotas, tiks izveidoti rajjikrosam nepieciešamie tramplīni un tiks izbūvēts jauns grants seguma posmu mežā blakus kartodromam. Būvdarbus plānots pabeigt līdz jūlija beigām.

Read More

Piektdien ar superlap sacensībām noslēdzas SABI Streetstock sezona [2015]

jl1Piektdien, 11.septembrī, Biķerniekos notiks pirmās SABI Streetstock sacensības superlap disciplīnā. Atšķirībā no ierastajiem treniņiem sacensības sastāvēs no treniņa, kvalifikācijas un trīs sesiju fināla. Piedalīties var tikai ar ielas automašīnām, kurām ir derīga CSDD tehniskā apskate. Ar sīkāku informāciju aicinam iepazīties fināla sadaļā www.sabi.lv.

Šobrīd vēl nav sasniegts dalībnieku limits tāpēc tiek pagarināts pieteikšanās termiņš. Pieteikties sacensībām internetā varēs līdz 10.septembra pl.23:00 maksājot dalības maksu EUR 40.00. Reģistrēties sacesnībām ar par šo pašu maksu varēs arī uz vietas līdz pl. 17:30. Papildus visiem dalībniekiem nepieciešama LAF licence autošosejas disciplīnām. Uz vietas varēs iegādāties vienreizējo licenci – EUR 10.00. Aicinām dalībniekus pieteikties laicīgi, jo uz vietas pieteikties varēs tikai ierobežots dalībnieku skaits.
Read More