Atskats uz Mehu dienām 2017

No šī gada 20.aprīļa līdz 22.aprīlim Jelgavā norisinājās ikgadējais Mehu dienu pasākums un tajā šogad gana aktīvi piedalījās arī TDR komanda. TDR pārstāvētās disciplīnas bija nakts orientēšanās un dragreiss (Dāmu klase, līdz 2 litri turbo klase, virs 2 litri turbo klase).
Neliels ieskats sacensību norisē.
Nakts orientēšanās.
TDR.LV komandas sastāvā šogad bija Jukums, Platinum, tava_mamma, MissL un pelēkais bērītis – ŽelejVāgens. Orientēšanās pirmā daļa bija fotoorientēšanās, t.i., leģendā bija dotas kontrolpunktu norādes un nelieli foto no objektiem, kuri jāatpazīst un pie kuriem katrai komandai jānofotografējas. Šim uzdevumam tika dotas divas stundas laika, bet TDR komanda to paveica vien stundas laikā. Tālāk jau mūsu komandai tika iedota nākamā leģenda un te jau sākās īstā ballīte, jo uzdevumi nebūt vairs nebija viegli – komandai bija jāsaprot kā izlasīt rūnas, neredzīgo rakstus un pat šujmašīnas rakstu programmas, lai no šiem uzdevumiem izkristalizētos kontrolpunktu koordinātes. Kad visu kontrolpunktu koordinātes tika atminētas, komandas ceļi veda jau tālāk uz pašiem kontrolpunktiem, kuros komandai bija jāizpilda dažādi tehniski un ne tik tehniski uzdevumi (Hammer vilkšana, riepu izmēru noteikšana, puzles likšana utt.). Komanda ar uzdevumiem tika galā veiksmīgi un finišēja neilgi pirms 3 naktī (šiem uzdevumiem dotais laiks bija no plkst. 22.00 – 03.00).
Mehu mini dragreiss.
Šī bija TDR komandas gaidītākā disciplīna, kurā šogad piedalījās Lamberts ar Burbuli, Deimons ar savu gauso MK4, Zaibiza ar foršo Ibizu, Sir Raitis ar GTR edition Audi A4, Juris_V ar savu nečipoto Spāni, Ilze ar Burbuli un MissL ar Cupri.
Dragreisa disciplīnā mūsu dīzeļauto parādīja īstu raksturu saviem ar benzīnu darbināmajiem pretiniekiem un tas nepalika bez godalgotām vietām.
TDR.LV komada šogad ieguva:
2.vieta Dāmu klasē – MissL;
     3.vieta līdz 2 litru turbo klasē – Deimons;
     2.vieta virs 2 litru turbo klasē – Deimons.
Milzu prieks un lepnums par komandas biedriem un par to, ka TDR.LV biedri kāpa uz pjedestāla visās disciplīnās, kurās tika pārstāvēta.
Milzīgs paldies Lambertam un Zaibizai par pēdējo „sīkumu” saskrūvēšanu un nakts pavadīšanu garažā, lai TDR mašīnas būtu gatavas stāties uz starta.

Neliels vizuālais ieskats dragreisa disciplīnā atrodams šeit: VIDEO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *