SABI Streetstock sezona sāksies augustā

Aprīļa pēdējā piektdiena ir laiks, kad jau tradicionāli tiek atklāta SABI Streetstock superlap un dragreisa sezona. Jau iestājoties siltākiem laikapstākļiem esam saņēmuši daudz zvanus un e-pastus ar jautājumiem par šīs sezonas plāniem. Tomēr šogad visiem Streetstock apmeklētājiem ir nedaudz jāpaciešas.

Līdzīgi kā iepriekšējā sezonā, tā pat arī šīs sezonas pirmajā daļā notiek pamatīgi Biķenrieku trases uzlabošanas darbi. Šoreiz darbi saistīt ar rallijkrosa trases izbūvi FIA PČ rallijkrosa sacensībām, kuras paredzētas šī gada rudenī. Rallijkrosa trasei tiks izmantotas jau esošās trases ovāla un kartinga trases daļas, atsevišķas daļas tiks uzlabotas, tiks izveidoti rajjikrosam nepieciešamie tramplīni un tiks izbūvēts jauns grants seguma posmu mežā blakus kartodromam. Būvdarbus plānots pabeigt līdz jūlija beigām.

Līdz darbu beigām Streetstock pasākumos izmantotās trases daļas (starta-finiša taisne un kartodroms) nav pieejamas. Šī iemesla dēļ arī pirmie Streetstock pasākumi ir plānoti augustā. Pasākumu kalendārs un sīkāka informācija būs pieejama pirmajiem pāsākumiem tuvojoties.

FIA PČ rallijkrosa norise Biķerniekos ir nozīmīgs notikums Latvijas autosporta vēsturē. Rallijkorsa trases un ar to saistītie būvdarbi atstās paliekošu infrastruktūru, kas uzlabos arī Streestock pasākumu kvalitāti un drošību nākotnē. Tāpēc aicinām būt saprotošiem un gaidīsim Jūs visus pirmajos Streetstock pasākumos augustā!

Info sabi.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *