Piektdien ar superlap sacensībām noslēdzas SABI Streetstock sezona [2015]

Piektdien, 11.septembrī, Biķerniekos notiks pirmās SABI Streetstock sacensības superlap disciplīnā. Atšķirībā no ierastajiem treniņiem sacensības sastāvēs no treniņa, kvalifikācijas un trīs sesiju fināla. Piedalīties var tikai ar ielas automašīnām, kurām ir derīga CSDD tehniskā apskate. Ar sīkāku informāciju aicinam iepazīties fināla sadaļā www.sabi.lv.

Šobrīd vēl nav sasniegts dalībnieku limits tāpēc tiek pagarināts pieteikšanās termiņš. Pieteikties sacensībām internetā varēs līdz 10.septembra pl.23:00 maksājot dalības maksu EUR 40.00. Reģistrēties sacesnībām ar par šo pašu maksu varēs arī uz vietas līdz pl. 17:30. Papildus visiem dalībniekiem nepieciešama LAF licence autošosejas disciplīnām. Uz vietas varēs iegādāties vienreizējo licenci - EUR 10.00. Aicinām dalībniekus pieteikties laicīgi, jo uz vietas pieteikties varēs tikai ierobežots dalībnieku skaits.

Visiem šīs sezonas SABI Streetstock treniņu dalībniekiem piedāvājam apmeklēt pasākumu bez maksas. Lai izmantotu šo iespēju pie ieejas jāuzrāda vadītāja apliecība. Pārējiem ieejas maksa kā līdz šim - EUR 3.00. Iebraukšana trases teritorijā tikai ar Streetstock caurlaidēm. Tās varēs iegādāties uz vietas - EUR 6.00.

Pasākuma programma*:

  • 16:00 - 18:10 Dalībnieku reģistrācija, tehniskā komisija
  • 18:30 - 19:30 Treniņi
  • 19:30 - 21:30 Kvalifkācijas braucieni
  • 21:35 - 22:20 Fināla braucieni
  • 22:30 - Apbalvošana

*Pasākuma programma var tikt mainīta atkarībā no dalībnieku skaita.

Tiekamies trasē!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *